GENERAL
Latest news
News archive
Forum
Download
Account management
Register account
Recover account
Server rules
Report bug
COMMUNITY
Search
Who is online?
Highscores
Latest deaths
Houses
Guilds
Polls
Support
LIBRARY
Creatures
Spells
Gallery
Informations
Experience table
SHOP
Buy points
Shop offer
Shop history
1h 47m
You have to be logged in to post on the forum.

Boards >> Suggestions >> Knight i spell z is ch*ja wart

Page: 1

Knight i spell z is ch*ja wart
by Ramz
Ramz

Vocation: Elite Knight
Level: 555
Knight i spell z is ch*ja wart
No witam kilka dni temu zakupilem spella na EK'a, expilo sie nawet ladnie, jednak ktos postanowil spier*olic ten spell, obecnie wiecej bije z darmowego spella (ue teraz top 1 exp) niz platnego 50pkt (target XD), malo tego prawie darmowe runki Explo sa lepsze od tego spella, ja rozumiem ze Druidzi/Sorc sie wypowiedzieli w poprzednich tematach ze padaja od Eka z tego spella, gdzie ja mialem trudnosc zabic 300 eda na 350lv w dodatku na expie, ale to nie oznacza zeby calkiem spie*dolic jedyny czar z ktorego sie robi jakies obrazenia, bo teraz to ja moge delete dac na tego eka bo jak widac po mojej Death liscie mnie nawet potrafi zabic 350-400lv sorc gdy sam mam 440 i jakos nie placze ze padam na expie i nalezy sie nerf sd, w przypadku zostawienia tego spella tak jak jest polecalbym wywalic go z is i bicie z explo bo narazie to niezly scam na 50pkt
14-01-2021, 03:54:41
Admin

Vocation: None
Level: 525
Witam,

Przjżę się bliżej temu czarowi, i postaram się przekalkulować i wzmocnić go, bo być może faktycznie zbyt mocno został osłabiony. Dziękuję za zgłoszenie.

Pozdrawiam
14-01-2021, 17:08:40
Train Ek

Vocation: Elite Knight
Level: 708
To skoro za mało bije, to zrób tak aby bił tylko w potworki :)< Skoro ek ma być tankiem to w pvp niech jest tankiem, a jak nie można nim expić to zostaw taki jak był mocny, ale tylko w potworki :)
14-01-2021, 20:13:20

MARKET
Characters market
INFO
Map places
Tutorials
Server map
Bounty hunters
Events
TOP PLAYERS
Joker Legends
1158 lvl